אילה טלפז - הגשמה עצמית
050-3638436
חפש

לו יכולתי לשלוט במצב הרוח

 

בימים אלה קל מאוד להישאב לתוך עדכוני החדשות, לשמוע עוד פרשן פסימי, לצקצק בלשון, להיאנח, לחשוב שהמצב לא ישתנה ועוד כל מיני תגובות מוזרות.

 

הבעיה היא שמצב הרוח העגמומי הזה לא עוזר לשום דבר. לא לכם ולא לסביבה.

 

כמה טוב היה לו יכולנו לשלוט במצב רוח...

 

אז זהו שזה אפשרי. הנה תרגיל פשוט שכל אחד יכול לעשות לשיפור המצב רוח.

 

"יש אמת מסוימת בעובדה שאם פשוט תשב שם ותגחך כמו אידיוט כמה זמן ותגיד 'אני מאושר, אני מאושר, אני מאושר, אני מאושר, אני מאושר,' פתאום ידלקו לך המון זיכרונות מאושרים. כן, כי אתה פשוט מספק את הדבק הרגשי. אתה מעלה את העסק הזה של אושר באופן מלאכותי ואתה גורם לעצמך להרגיש מאושר, לא רק להגיד, 'אני מאושר' אלא להרגיש מאושר. ואתה מרגיש מאושר מספיק בעוצמה, ואתה תיזכר בכמה מאורעות מאושרים...

 

"מה שעשית - לקחת את רגש האושר, אתה רואה. רגש האושר שלך בהשוואה לרמת האושר שיכולה להיות לך, דרך אגב, די דומה לאפתיה בהשוואה לכעס. אני מתכוון, קיים גשר – יש גשר גדול לעבר כמה מאושר אתה יכול להיות וכמה מאושר אתה עכשיו או כמה היית. אתה יכול להיות הרבה יותר מאושר מאשר היית אי פעם, זה בטוח."

 

-         ל. רון האברד, מתוך הרצאות מחשבה, רגש ומאמץ

 

 

ממש פשוט. בכל רגע של נפילה, או משבר, פשוט להגיד "אני מאושר, אני מאושר, אני מאושר, אני מאושר." וזה יהפוך לאמת בלי שתרגישו.

 

אשמח לשמוע הישגים מהיישום של זה.

שיהיה לנו שבוע טוב ושליו.

 

אילה טלפז

050-3638436

 

© 2015 כל הזכויות שמורות. אילה טלפז. ניתנת בזאת הוקרת תודה לספריית ל.רון האברד על מתן הרשות לשעתק קטעים נבחרים מתוך עבודותיו בעלות זכויות היוצרים של ל.רון האברד. סיינטולוגיה ול. רון האברד הם סימנים מסחריים וסימני שירות בבעלות Religious Technology Center ונמצאים בשימוש באישורו


שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'לו יכולתי לשלוט במצב רוח שתף עם החברים בטוויטר את 'לו יכולתי לשלוט במצב רוח